Ali Koç: Dört transferimiz olacakFenerbahçe Başkanı Ali Koç, 4 transfer daha yapacaklarını söyledi.

Ali Koç, HJK Helsinki maçının ardından transfef gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

“4 TRANSFERİMİZ OLACAK”

Baskılı ve mücadeleci takım olmaya başladıklarını belirten Ali Koç, “Daha çok yolun başındayız. Köprünün altından daha çok sular akacak. Bu daha sistemin oturmamış hali. Doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum. Hocamızı, sistemini kısa zamanda öğretip anlattığı için kutluyorum.  İnşallah en az 3, hesabımızı doğru yaparsak da 4 transferimiz olacak. 94’üncü dakikada hala baskı yapan, birbiri için mücadele eden bir takım kurduk.” dedi.

Ali Koç: Dört transferimiz olacak #1

“SON YILLARIN EN GÜZEL FORMASINI AÇIKLADIK”

Son yılların en güzel formasını açıkladıklarını belirten Koç, “Taraftarlarımıza seslenmek istiyorum gerçek taraftarlara. Bismillah demeden, Adana maçı başlamadan yıpratma kampanyası başladı. Üzülerek söylüyorum ki çabuk gaza geliyorlar. Özellikle genç arkadaşlar çabuk gaza geliyor. Dün forma açıkladık, yok öyleymiş, yok böyleymiş, bence son yılların en güzel formasını açıkladık.” diye konuştu.

Ali Koç: Dört transferimiz olacak #2

“KENDİ İÇİN OYNAMAYAN TAKIM KURUYORUZ”

İyi bit takım kurmaya başladıklarını vurgulayan Koç, “Santrafor konusu öyleymiş böyleymiş, ben bu senenin şifrelerini vermeye çalıştım, nasıl bir takım kurmak istediğimizi, ne tür transferler yapmak istediğimizi. Kendi için değil, takımı için oynayacak, doksan dakika mücadeleden yılmayacak bir takım kuracağız dedik.”

Transferde rahat olun bu tesadüfi değildir. Ağustosun ikinci yarısında ciddi fırsatlar çıkacak dedik. 2 santraforumuz vardı yazabileceğimiz, Samatta’yı FFP’den yazamıyoruz. Enneer ve Serdar ile maçı geçebileceğimizi düşündük. Kim bilebilirdi ki ikisinin de sakatlanacağını.” ifadelerini kullandı.

Ali Koç: Dört transferimiz olacak #3

“TRANSFER DÖNEMİ 1 HAFTA GEÇ KAPANMALI”

Transfer döneminin bir hafta geç kapanmasını istediklerini söyleyen Koç, “En iyisini yapmak için sabırlı bir süreçten geçiyoruz. Daha 18 günümüz var. Federasyondan rica ettik Kulüpler Birliği olarak, Avrupa’dan bir hafta geç kapatalım transferi diye. Ne fırsatlar çıkacak göreceksiniz. 3 haftayı kazasız belasız atlatalım, Allah bizi kazadan ve beladan korusun diğer takımlar ne transfer yapıyorsa yapsın. Bu takım azmiyle, gençliğiyle birbiri için nasıl savaşan takım olduğunu  görecek.

Pelkas tabii ki satılmayacak. Harcama limitleriyle ilgili sorunlarımız yok, sorun al sat dengesinde UEFA ve FFP’nin koyduğu. Onu bir şekilde çözeceğiz. dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir