El Kızı’ndan ilk fragman geldi! El Kızı dizisi ne zaman başlıyor? İşte konusu ve oyuncularıBaşrollerinde Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk ve Sedef Avcı’nın yer aldığı FOX TV’nin yeni dizisi El Kızı’ndan ilk fragman yayınlandı.


El Kızı'ndan ilk fragman geldi! El Kızı dizisi ne zaman başlıyor? İşte konusu ve oyuncuları

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın, ikinci yönetmen koltuğunda ise Aslı Kızıltuğ’un oturduğu FOX TV’nin yeni sezondaki iddialı dizisi El Kızı’nın ilk fragmanı izleyicilerle buluştu.

Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kaleme aldığı ve çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan El Kızı dizisi, Eylül ayında FOX TV ekranlarında olacak.

YENİ OYUNCULAR KADROYA KATILDI

FOX TV’nin iddialı projesi El Kızı’nın oyuncu kadrosuna Aşk ve Mavi dizisindeki başarılı performansları ile dikkatleri üzerine çeken Alayça Öztürk ve Nur Yazar katıldı.

El Kızı ndan ilk fragman geldi! El Kızı dizisi ne zaman başlıyor? İşte konusu ve oyuncuları #1

EL KIZI KONUSU

Muğla’da çekimleri devam eden dizi, çocuk yaşta öksüz kalan Ezo isimli genç bir kızın, annesinin kaderini yaşamasını ve intikamını konu alıyor. Ünlü oyuncu Fikret Kuşkan ise dizide Ezo’nun babası Resul karakterini canlandıracak.

El Kızı ndan ilk fragman geldi! El Kızı dizisi ne zaman başlıyor? İşte konusu ve oyuncuları #2

EL KIZI KADROSU

Ezo’nun acı dolu hayat hikayesini ekranlara taşımaya hazırlanan dizide; Sevda Erginci, Fikret Kuşkan, Perihan Savaş, İsmail Ege Şaşmaz, Münir Can Cindoruk, Sedef Avcı, Toprak Sağlam, Fırat Doğruloğlu, Çağla Şimşek, Sinan Arslan, Pelinsu Çileli ve Macit Koper gibi başarılı isimler rol alıyor.

El Kızı Yeni Sezonda FOX’ta! İZLE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir