Fuat Oktay’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na: Hodri meydanCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun bürokratları hedef alan sözlerine yönelik açıklama yaptı.


Fuat Oktay'dan Kemal Kılıçdaroğlu'na: Hodri meydan

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda bürokratlara tehditler savuran CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki gösterdi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Fuat Oktay, “Bugün 18 Ekim 2021. Kılıçdaroğlu’nun, kamu kurumları ve görevlilerini şaibe altında bırakarak ‘ahır, lağım, pislik, mafyatik düzen, militan’ gibi hastalıklı ruh hallerini yansıtan ifadelerle vesayet özlemli tehditleri için verdiği tarih.” ifadesini kullandı.

“SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUYORUM”

Cumhurbaşkanın’dan, en alt kademedeki çalışanına kadar tüm kamu görevlilerinin, hukuk düzeni içerisinde ve yasal çerçevede büyük özveriyle görevlerini yerine getirdiklerini belirten Oktay, şunları söyledi:

“Aksi ile ilgili elinde bilgi ve belgesi olanlar bunları hemen yargıya taşır. Şayet gecikir veya geciktirir ise yukarıda kullandığı seviyesiz ifadelerin tamamının altında kalır. Buradan, vesayet ve paralel yapı algısı oluşturmaya çalışarak, vatandaşlarımızın ve çalışanlarımızın her kesimini tehdit eden ve şaibe altında bırakanlar hakkında suç duyurusunda bulunuyorum. Bu paralel yapılara hesap sorulmalıdır. Zalimleri bağışlamak milletimize cefadır.

“BÜROKRATLARIMIZ YÜKSEK PERFORMANSLA CEVAP VERECEK”

Bugünden itibaren Kılıçdaroğlu’nun vesayet özlemli tehditlerine karşı her bir kamu çalışanımız ve bürokratımız, milletimize olan hizmetine performansını katlayarak cevap verecektir. Hodri meydan.”

Fuat Oktay dan Kemal Kılıçdaroğlu na: Hodri meydan #1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir