Kaynak ustası Melek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kaynak yaptıCumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara’da 26 yeni fabrikanın açılış töreninde enerji nakil hattını Avrupa’ya açan bağlantı aparatının kaynağını gerçekleştirdi. Erdoğan’a, kaynak ustası Melek Tuğ da eşlik etti.


Kaynak ustası Melek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kaynak yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara Sanayi Odası (ASO) 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde gerçekleştirdiği açılışta, 3 yıldır kaynak ustalığı yapan Melek Tuğ dikkati çekti.

Açılış töreninde Cumhurbaşkanlığınca “özel protokol” uygulandı. Törenin düzenlendiği MİTAŞ Fabrikası’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı karşılayan isimler arasında kaynak ustası Tuğ da yer aldı ve tören boyunca Erdoğan’ın hemen solunda oturdu.

ERDOĞAN İLE KAYNAK YAPTI, YANINDAN AYRILMADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte kaynak yapan Tuğ, 26 yeni fabrikanın açılışında kurdele kesimi sırasında da Cumhurbaşkanı’nın yanında durdu.

Melek Tuğ, törende yaptığı konuşmayla da Erdoğan’dan alkış aldı. Argon, gaz altı, oksijen ve elektrot kaynakçılığı yapan Melek Tuğ’un, duygulara hitap eden konuşması sık sık alkışlarla kesildi.

Kaynak ustası Melek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kaynak yaptı VİDEO

Kaynak ustası Melek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kaynak yaptı #1

“ÜÇÜNCÜ YILINI DOLDURMUŞ BİR KADIN KAYNAK USTASI OLARAK KARŞINIZDAYIM”

Konuşmasında, doğalgaz ve kalorifer döşemeciliğinin ardından kaynak kursuna gittiğini, kendisine “Kadın başına yapamazsın, edemezsin” diyenler olduğunu belirten Tuğ, “Şu anda üçüncü yılını doldurmuş bir kadın kaynak ustası olarak karşınızdayım.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Durmak yol yola devam” sözlerine atıfta bulanan Melek Tuğ, “Biz de durmuyoruz. Benim daha çok hedeflerim var. Bir şey üretmek, sanayinin parçası olmak, bir kadın olarak bunu başarabilmek müthiş bir duygu.” diye konuştu.

Kaynak ustası Melek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kaynak yaptı #2

Kaynak ustası Melek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kaynak yaptı #3

Kaynak ustası Melek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kaynak yaptı #4

Kaynak ustası Melek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kaynak yaptı #5

Kaynak ustası Melek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kaynak yaptı #6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir